המדריך המקצועי והמלא בנושא
אזרחות אירופאית
לקבלת הצעות וייעוץ מקצועי ממיטב עורכי הדין המתמחים בהוצאת דרכון אירופאי:
לקבלת הצעות וייעוץ מקצועי


checkמאשר/ת קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון האתר

ויזה לאוסטרליה עם דרכון אירופאי

בעלי דרכון אירופאי שחולמים לטייל באוסטרליה יכולים לנשום לרווחה: אוסטרליה מאפשרת לכם לבקר בה בקלות. כתיירים, אזרחים אירופאיים זוכים להקלות משמעותיות בבירוקרטיה, בטפסים ובזמן הנדרש להוצאת הויזה המתאימה. גם למטרת עבודה יש יתרון לדרכון אירופאי, שמאפשר לאזרחים של חלק ממדינות אירופה להיכלל בהסכמי עבודה משתלמים המאפשרים להרוויח כסף באופן חוקי לחלוטין, בתחומי עבודה שונים ומגוונים, למשך שנה שלמה.

כמשקיעים וכבעלי עסקים המצב שונה – בתחומים אלו הכסף מדבר, לא סוג הדרכון שברשותכם. כך שלרוב המטרות שבהן מתעניינים הישראלים שמחזיקים אזרחות כפולה, ישראלית ואירופאית, הדרך להשיג ויזה לאוסטרליה עם דרכון אירופאי היא פשוטה וקלה.

ויזת תייר לאוסטרליה עם דרכון אירופאי

ויזת תייר לאוסטרליה מונפקת בקלות רבה לבעלי אזרחות אירופאית. בעוד שבעלי דרכון ישראלי בלבד נדרשים למלא טפסים מסורבלים, להנפיק מסמכים, להתעסק עם בירוקרטיה מסובכת ולהמתין לתשובה שיכולה להמשך גם חודש ויותר עד האישור וקבלת הויזה, בעלי דרכון אירופאי מתחילים ומסיימים את תהליך בקשת וקבלת הויזה בפחות משעה, מבלי לצאת מהבית.

הסיבה לפשטות בקבלת ויזה לאוסטרליה עם דרכון אירופאי היא בזכות שיטה שנקראת eVisitor – זוהי שיטה חדשה יחסית שמאפשרת לבעלי דרכונים אירופאיים להירשם כמבקשי ויזה דרך מערכת אינטרנטית של אתר משרד החוץ האוסטרלי ולקבל את האישור תוך פחות משעה בדרך כלל. בכניסה לאוסטרליה יש להציג את הדרכון האירופאי: אישור הכניסה יופיע לפקידי ההגירה במחשב. האישור תקף לשנה ולמשך שלושה חודשים, כלומר ניתן לממש אותו (להיכנס ולשהות באוסטרליה) תוך שנה מהרגע שהוא התקבל ולהישאר באוסטרליה למשך שלושה חודשים.

ויזת עסקים לאוסטרליה

ויזת עסקים מיועדת בעיקר למנהלים בכירים עם סכומי עתק בחשבון הבנק או בנכסים – וגם למשקיעים או יזמים, שיכולים להוכיח סכומים גבוהים לא פחות (בכסף, ניירות ערך או נדל"ן). מי שיש לו סכום שמתחיל במאתיים אלף דולר אוסטרלי ומעוניין להקים עסק ולקבל ויזת עסקים, יכול להציג לצורך כך דרכון ישראלי או אירופאי – אין זה משנה.

ויזת עבודה לאוסטרליה לבעלי דרכון זר

היתרון בהשגת ויזה לאוסטרליה עם דרכון אירופאי הוא בכך שניתן לקחת חלק בהסכמים שקשורים לתנאי ואפשרויות עבודה ולהצטרף לתכניות שמאפשרות לעבוד באוסטרליה בתנאים טובים, נוחים ובטוחים. הסכמים אלו מתקיימים בין אוסטרליה, מדינות אירופה השונות וכן בינן לבין מדינות אחרות בעולם. כך למשל בעלי אזרחות צרפתית, בלגית, גרמנית, איטלקית, הולנדית ומדינות אחרות החברות באיחוד האירופאי יכולים לקחת חלק בתכנית WHV- Working Holiday Visa שמיועדת לבני 18 עד שלושים ומספקת אישור עבודה באוסטרליה למשך שנה שלמה.

רק מי שיש ברשותו אזרחות אירופאית של אחת המדינות השותפות להסכם ומחזיק דרכון זר רשאי להשתתף בתכנית, שנחשבת לאחת המבוקשות בעולם בקרב צעירים. הויזה ניתנת למטרת טיול ועבודה, היא מוגבלת לשנה ומחייבת החלפת מעסיק כל שלושה חודשים. אפשרויות עבודה אחרות באוסטרליה אינן מקנות יתרון מיוחד למי שמגיע עם דרכון אירופאי: אוסטרליה מקבלת עובדים זרים בשיטת צבירת הנקודות, ואזרחות אירופאית אינה מהווה יתרון בנקודות על פני אזרחות ישראלית.