המדריך המקצועי והמלא בנושא
אזרחות אירופאית
לקבלת הצעות וייעוץ מקצועי ממיטב עורכי הדין המתמחים בהוצאת דרכון אירופאי:
לקבלת הצעות וייעוץ מקצועי


checkמאשר/ת קבלת הטבות, פרסומים ומבצעים במגוון תחומים בהתאם לתקנון האתר

אודות

אתר EuroPassport.co.il נבנה בכדי לספק את כל המידע בנושא דרכון אירופאי. כלל הכתבות, המאמרים והמדריכים באתר מיועדים לבעלי אזרחות אירופאית או לאלו המעוניינים בהוצאת אזרחות זו. הראשונים יקבלו מידע אודות הזכויות וההטבות המגיעות להם מתוקף החזקת הדרכון האירופי, ואף יש להם באתר אפשרות להשאיר את פרטיהם ולקבל סיוע מלא במציאת מקום עבודה או לימודים באירופה ובחו"ל. לעומת זאת, המתעניינים בהוצאת דרכון אירופאי, יוכלו לקבל ייעוץ והכוונה חינם בנושא ותמיכה מלאה בכל הקשור לתהליך השגת האזרחות.

באתר ישנו מידע מפורט על האזרחויות האירופאיות בהתאם למדינות השונות החברות באיחוד האירופי. כלל המדריכים באתר כוללים את התנאים לזכאות האזרחות, המסמכים הנדרשים בכדי לקבלה, השלבים שיש לעבור, שורת הזכויות הניתנות מתוקף האזרחות הספציפית של אותה מדינה ואף מידע על חידוש דרכון אירופאי.

כמו כן, תוכלו למצוא אינפורמציה חיונית נוספת, דוגמת נתונים כלליים על המדינות האירופאיות השונות הכוללים מספרי טלפון של שגרירויות וכיוצא בכך. בין הנושאים השונים באתר ניתן למצוא גם מידע נרחב אודות היתרונות הגדולים של דרכון אירופאי כמו עבודה ולימודים באירופה כולל הזכויות למלגות שונות והזכאות לאשרות כניסה לארה"ב ולאוסטרליה.

מעוניינים בייעוץ והכוונה בכל נושא הקשור לאזרחות אירופאית כגון: הוצאת דרכון אירופאי, מציאת עבודה באירופה או לימודים ברחביה?

אנו כאן לשרותכם – מלאו את הטופס הנמצא בראשית העמוד וקבלו במהירות מידע ושירות מועילים חינם!

מאחלים לכם גלישה נעימה ומהנה,

צוות אתר EuroPassport